Personal Banking, a więc dofinansowanie dla małych firm

Jeśli zarabiasz nieco więcej niż przeciętna krajowa, możesz poczuć się bogatym człowiekiem. Postarają się o to o to banki, dla których jesteś wyśmienitym petentem. Podmioty o dochodach wyższych niż 5 tys. zł miesięcznie są dla banków opłacalnym segmentem rynku. Niejednokrotnie zaciągają pożyczki i używają kart, są solidni finansowo i rzadko mają problemy z spłacaniem osobistych zobowiązań. Dla tej grupy odbiorców utworzono więc nadzwyczajną kategorię usług pod tytułem personal banking.

Przedsiębiorcy przy komputerach

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nazwa personal banking ma budować ważność jednostek korzystających z tych usług i uwydatniać ambicję do luksusowego grona najbogatszych. Co oprócz miana dostają interesanci ze przeciętnej półki? Osobistego doradcę i sposobność załatwiania osobistych spraw w oddzielnych rejonach w jednostkach banku. Majętny pozyska indywidualnego doradcę i obsługę personal banking bez kolejki. Kilka lat frekwencji Polski w Unii Europejskiej wykazało przedsiębiorcom, że hojnie wspomaga ona każde postępowania śpieszące do unowocześnienia interesów i powiększenia ich konkurencyjności. O środki na dotacja dla małych firm z takiego źródła mogą ubiegać się drobne i typowe firmy chcące realizować systemy systemy do telekonferencji IT wspomagające kierowanie firmą i integrację firm. Pieniądze na dotacje mają fundować inwestycje technologiczne pozwalające na zacieśnienie i ułatwienie współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi, także zwiększanie konkurencyjności małych i przeciętnych jednostek na rynkach polskim i zagranicznych (np. poprzez nabycie oprogramowania).
Biznesmen zainteresowany otrzymaniem dotacji unijnej winien zwrócić się w tej sprawie do Regionalnych Instytucji Finansujących (ich spis znajduje się na stronie internetowej które użyczają bezpłatnych konsultacji w procesie przygotowywania wniosku. Przyjmują także wykonane wnioski. O miejscu złożenia wniosku o dotacje unijne przesądza lokalizacja programu. Wypełniając dokumentację należy to robić bardzo dokładnie, bo jakiekolwiek pomyłki dyskwalifikują wnioskodawcę. Składający dokumentację mają szansę również korzystać z fachowego wsparcia udzielanego poprzez jednostki, którym zależy, żeby ich prawdopodobni użytkownicy mieli pieniądze na inwestycje.

Posted in Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*