Opinie o PBR Media
Zobacz co piszą o nas nasi pracownicy

PBR MEDIA - opinie pracowników

W firmie PBR Media cenimy sobie opinie naszych pracowników oraz osób podejmujących współpracę z naszą firmą. Są one dla nas ważne, ponieważ wyznaczają kierunek naszego rozwoju ? pozwalają nam też odkrywać nowe potrzeby rynku.

Znajdziecie tu zbiór opinii, które pozwolą ocenić firmę PBR Media ? mamy nadzieję, że dzięki nim osoby zainteresowane podjęciem współpracy z nami zyskają cenne wiadomości o tym, jak oceniają nas pracownicy i partnerzy biznesowi. Wśród ocen tych pojawiają się także te, które przysłali nam zadowoleni Klienci ? dzięki temu wiemy, że byliśmy w stanie zapewnić im kompleksową obsługę zgodną z ich oczekiwaniami.

Zapoznaj się z opiniami na temat firmy PBR Media i dowiedz się, jak oceniają nas inni na podstawie swojego doświadczenia współpracy z nami!


Opinie pracowników firmy PBR Media


SebastianM

Pracowałem w PBR Media mniej więcej pół roku. Miło wspominam pracę, całkiem nieźle jak na studenta zarobiłem. Trudno byłoby mi znaleźć coś, na co jakoś bardziej mógłbym narzekać, także wszystko ok.


kamisa
Praca moze nie porywajaca ale na pewno oplacalna dla kogos, kto lubi znalezc cos na szybko, platnego praktycznie od reki po zakonczeniu zlecenia.


Tomek Bereź
Oddział Łódź z tej strony - zdecydowanie polecam pracę z taką miłą ekipą. Wszystkie materiały pod ręką, dużo przydatnej wiedzy, mnóstwo można się nauczyć.


Klaudia
pracowałam w Białymstoku jako ankieterka, osobiście sądzę, że poszło mi całkiem dobrze, jestem zadowolona zarówno z pensji jak i z możliwości jakie mialam pracując w PBR. polecam firmę niezdecydowanym :)


Anna_155
Miła atmosfera, duża swoboda i jasno określony zakres moich obowiązków. Praca w wygodnych DLA MNIE godzinach, z teamem profesjonalistów. Jako, że pracowałam tylko 3 miesiące trudno mi napisać coś więcej, ale uważam, że mogę polecić PBR osobom szukającym pracy dorywczej ale i wymagającej trochę zaangażowania!


leszczyk21
Polecam pracę w PBR Kraków. Zero zwodzenia w sprawie wypłaty i możliwości finansowych. Pozdrawiam.


kuźmińsky
Praca w terenie lub w domu. Zgodnie z umową wypłacana do kilku dni po zakończeniu zlecenia, zero problemów komunikacyjnych, zero stania z batem nad pracownikiem. Pracowałem w PBR w Rzeszowie od sierpnia do grudnia, ze względu na większe zaangazowanie na uczelni na razie mam przerwę, ale na pewno wrócę. Praca jest łatwa a całkiem nieźla płatna.


amandakrasinska
Przyznam, że byłem nieco sceptycznie nastawiona od pracy ankieterki bo raz juz spotkałam się z przekrętami wśród pracowdawcy, ale w PBR wszystko poszło tak, jak zostalo to opowiedziane podczas rekrutacji. Praca po kilka godzin dziennie, w dniach wolnych od innych zajęć, stawka godzinowa lepsza niż w fastfood więc jest to praca dla studenta - tak mi się wydaje - dobra. Polecam - dodaje pozytywną opinię o firmie!


kryspin
Zalety - pieniądze na koncie zgodnie z umową, miły kierownik, duża swoboda w pracy. Minusy - czasem coś jest niedopowiedziane i trzeba "domyślić się samemu" ale myślę, że to nie stanowi jakiegoś większego problemu - takie 4,5 na 5 mogę dać


Peleryna
Całkeim ciekawa praca, zdecydowanie w takim stylu jaki oczekiwałam. Jak na drugi miesiąc (ciągle pracuję jako ankieterka) to sobie cenię. Polecam PBR we Wrocławiu.


Agnieszka
Z firmą PRB Media zaczęłam współpracę jeszcze jako studentka. Przez ponad 2 lata udało mi się dobrze poznać strukturę firmy i specyfikę samej branży. Moim zdaniem praca tutaj jest świetnym rozwiązaniem dla osób chcących dorobić w wolnym czasie. Ja w tej pracy chwalę sobie przede wszystkim elastyczność zarówno wielkości zarobków jak i czasu pracy.


Koniu
Pracę w PBR Media polecił mi mój kolega zachwalał terminowość i wsparcie konsultantów, którzy krok po kroku tłumaczą w razie jakichś niejasności. Na początku podchodziłem sceptycznie do tego rodzaju pracy ale moje wątpliwości szybko rozwiała miła pani kierownik oddziału we Wrocławiu. Wytłumaczyła dokładnie na czym polegać mają nowe zadania i nie zwlekając powierzyła mi pierwsze zadania. Jak się potem okazało był to strzał w dziesiątkę w PBR Media pracuję do dzisiaj.


Batrosz M.
Podoba mi się ich ludzkie podejście do pracownika. Rozumieją, że można mieć gorszy dzień. Zawsze z życzliwością odnoszą się do każdej sprawy. Gdyby wszędzie było takie szefostwo :)


Andrzej Kownacki, analityk biznesowy
Na co dzień współpracuję z firmą PBR Media jako przedstawiciel firmy zajmującej się analityką w sektorze B2B. Cenie sobie w niej przede wszystkim terminowość, rzetelność i pełne zaangażowanie podczas wspólnych projektów.


Krzysztof Maciejewski
Jako ankieter do moich zadań należy ocenianie kont bankowych pod kontem ich użyteczności dla klienta, poziomu obsługi i innych parametrów. Lubię swoją pracę chociaż na początku byłem trochę nieufny w stosunku do tego typu pracy. Po pierwszych zleceniach wiedziałem już co i jak i mogłem zabrać się za zarabianie konkretnych pieniędzy. Polecam tą firmę przede wszystkim studentom.


Daria z Warszawy
Super atmosfera pracy i bardzo dobre warunki, polecam!!!


Mara.B
Szukając pracy natrafiłam a ofertę PBR Media zamieszczoną na jednym z portali ogłoszeniowych. Opinie o firmie były dobre, więc wysłałam swoją aplikację, i krótko po tym zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Pełna obaw poszłam na spotkanie i okazało się że niepotrzebnie się martwiłam. Miła pani manager rozwiała wszystkie moje wątpliwości i zaproponowała pracę właściwie od zaraz. Jestem wdzięczna bo ta oferta spadła mi w okresie kiedy pilnie potrzebowałam pieniędzy.


Dawid_Sekuła
U mnie zaczęło się od wypełniania ankiet. Potem przyszedł dosyć niespodziewany awans dostałem propozycję objęcia stanowiska w administracji w jednym z oddziałów firmy. Niestety nie mogłem z niego skorzystać ponieważ studiowałem dziennie. Natomiast pracę w PBR Media wspominam bardzo dobrze.


Miki
Pracę tutaj zacząłem jako student. Dzisiaj mimo, że pracuję na etacie dalej współpracuję z firmą PBR Media kiedy potrzebuję dodatkowej gotówki i mogę ją z czystym sumieniem POLECIĆ! Opinia tylko na tak!


Karolina Powierza z Gdańska
Nie mogłam podjąć pracy na cały etat ze względu na natłok obowiązków praca, wychowywanie dziecka i dodatkowe szkolenia zabierały mi mnóstwo czasu. I wtedy pojawiła się opcja pracy w PBR Media. Nie wahałam się ani chwili bo pilnie potrzebowałem dodatkowego źródła zarobku. Jak się okazało była to najlepsza decyzja w mojej karierze zawodowej :) Dzisiaj dalej współpracuję z firmą i polecam ją komu tylko mogę. Opinia o firmie możę być tylko jedna - super :)


Patka
Zbierałam tu pierwsze swoje doświadczenie zawodowe, które teraz wykorzystuję w mojej pracy w banku. Dla mnie najważniejsze jest to, że praca w PBR Media jest elastyczna co jako studentowi pozwoliło mi na pogodzenie nauki z pracą.


Powrót do strony głównej
PBR Media opinie - wiadomości od pracowników naszej firmy.
© 2017 Portal-Badania-Rynkowe Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja Grupa Faro